Podmienky k vyčísleniu

p o š t o v n ý ch nákladov

/od 01. 01. 2017/

Takmer všetky objednávky na SK a do ČR odosielame kuriérskou službou GLS. Zásielky do hmotnosti 100 g /na SR/ posielame doporučene 1. triedou, príp. aj 2. triedou prostredníctvom Slovenskej pošty.

Slovenská republika:

Účet v SLSP - IBAN: SK41 0900 0000 0050 5342 2621

Výšku sumy poštovných nákladov sme upravili podľa celkovej sumy objednaného tovaru nasledovne:

1. Pri objednaní tovaru do celkovej sumy =15,-- € budú Vaše poštovné náklady PRI PLATBE VOPRED NA ÚČET =2,50 €. Pri zasielaní tovaru formou DOBIERKY =3,20 €.

2. Pri objednaní tovaru od =15,-- € do =50,-- € budú Vaše poštovné náklady PRI PLATBE VOPRED NA ÚČET =1,60 €. Pri zasielaní tovaru formou DOBIERKY =2,30 €

3. Pri objednaní tovaru od =50,-- € bude Váš tovar odoslaný BEZ POŠTOVNÉHO, t. j. Vaše poštovné náklady budú =0,-- €.

Pri úhrade vopred na účet, ak nám pošlete e-mailom kópiu obratu – príkazu k úhrade /iba ak nemáte SLSP – úhradu vidíme v priebehu 1-2 hodín/ - zásielka bude odoslaná prakticky okamžite po úhrade - navyše TIETO OBJEDNÁVKY VYBAVUJEME PREDNOSTNE!!!

Česká republika:

Účet vo FIO BANKA - číslo účtu: 2900 8919 95 / 2010, konšt. symbol: 0008

Zásielky do ČR neposielame na dobierku - len po úhrade vopred na účet. Všetky ceny tovarov /aj poštovných nákladov/  v e-shope a aj vo faktúre sú prepočítané na české koruny. Máme zriadený účet v ČR, takže za tovar platíte v českých korunách a navyše Vám nebudú prirátané žiadne iné poplatky za prevod do zahraničnej banky. Výšku sumy poštovných nákladov sme upravili podľa celkovej sumy objednaného tovaru nasledovne - vo faktúre budú tieto sumy prerátané na české koruny:

1. Pri objednaní tovaru do celkovej sumy =80,-- € budú Vaše poštovné náklady =4,10 €,

2. Pri objednávke tovaru od =80,-- eur budú Vaše poštovné náklady =0,-- €.

Pri úhradách vopred na účet - ak nám pošlete e-mailom kópiu obratu - príkazu k úhrade - zásielka bude odoslaná prakticky okamžite po úhrade. Navyše tieto objednávky vybavujeme prednostne!!!

Výsledná suma poštovného Vám bude vyčíslená na faktúre. Pri zasielaní tovaru formou dobierky /len na SR/ bude tovar expedovaný prakticky okamžite - podľa poradia prijatých objednávok /väčšinou hneď na druhý deň - výnimkou je zväčša predvianočný a predveľkonočný čas/.

Tieto ceny poštovných nákladov platia pri zásielkach do hmotnosti 5 kg. Balíky s vyššou hmotnosťou budú upravené podľa sadzobníka GLS, príp. Slovenskej pošty, alebo budú upravené po dohode s objednávajúcim.

Ku každej zásielke Vám pribalíme aj darček/y /podľa hodnoty objednávky/ - ako poďakovaniu za Vašu objednávku a zároveň ako kompenzáciu týchto poštovných nákladov. Veríme, že Vás poteší/ia a využijete ho/ich pri ďalšom tvorení.


Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop