Kategórie

Informácie

Naše predajne

Naše predajne

Navštivte nás: Hlavná Jaslovce 142/44, 919 30 Hlavná Jaslovce

Farby/laky/lepidlá 

Akrylové farby, farby na textil, na tvár, rôzne lepidlá na rozličné druhy materiálov a povrchov.

Podkategórie

 • Akrylové farby -...

  Akrylové, svetlostále, vodou riediteľné a rýchloschnúce matné farby, vyrobené zo zmesy pigmentov a syntetickej živice. Majú stabilné farebné odtiene a výborné krycie schopnosti. Sú výborne priľnavé na rôznorodé povrchy - napr. papier, plátno, drevo, plast, kov (nie PE), sklo, keramika, klameň, polystyrén a voľné schnúce modelárske hmoty.

 • Akrylové farby -...

  Kvalitné akrylové, svetlostále, vodou riediteľné a rýchloschnúce lesklé metalické farby, vyrobené zo zmesy pigmentov a syntetickej živice. Majú stabilné farebné odtiene a výborné krycie schopnosti. Sú výborne priľnavé na rôznorodé povrchy - napr. papier, plátno, drevo, plast, kov (nie PE), sklo, keramika, klameň, polystyrén a voľné schnúce modelárske hmoty.

 • Farby na textil

  Kvalitné farby na textil, zn. Nerchau

 • 3D Farby

  Akrylové farby vhodné na papier, lepenku, drevo, keramiku, kov, sklo, na textil a na iné pevné a nemastné povrchy. Po zaschnutí odolné voči vode, kontúry držia tvar. Osobne ODPORÚČAM, s obľubou používam!

 • Farby na sklo - window...

  Obľúbené kvalitné farby Window art zn. "Nerchau", ktoré môžeme použiť na maľovanie obrázkov na sklo, fólie, kachličky a iné hladké podklady. Farby sú založené na vodnej báze. Aplikujú sa na fóliu priamo z fľaštičky. Najskôr kontúra (schne cca. 30-60 min), potom výplňové farby. Približne po 24 hod. zaschnutý obrázok stiahneme a môžeme aplikovať na všetky hladké povrchy. Obrázok má po zaschnutí samolepiacu schopnosť a dá sa opakovane nalepiť. Farby sú vysokej kvality, intenzívnych farieb - sú svetlostále. Môžeme použiť nielen na sklenené povrchy, veľmi dobre držia aj na dreve. Kontúrovacie aj výplňové farby majú obsah až 80 ml, s nimi určite vytvoríte mnoho krásnych dekorácií.

 • Farby na tvár

  Farby určené k maľovaniu priamo na tvár..

 • Lepidlá/laky

  Lepidlá, laky, náplne do tavnej pištole, tavná pištoľ,...

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop