Kategórie

Informácie

Naše predajne

Naše predajne

Navštivte nás: Hlavná Jaslovce 142/44, 919 30 Hlavná Jaslovce

Prívesky 

Kovové, plastové prívesky k výrobe originálnych handmade šperkov.

na stránke
Zobrazených 1 - 12 z 76 položiek
 • Rýchly náhľad
  0,70 € Skladom

  Obojstranný 3D kovový prívesok vo farbe starostriebro, ktorý znázorňuje auto typu chrobák. Prívesok je veľmi pekne a reálne prepracovaný do detailov - krásny doplnok k výrobe darčeka či ozdôbky nielen pre malého ale aj veľkého motoristu... Rozmery celého prívesku sú (vxšxh): 2,3x1,5x0,9 cm. Vonkajší priemer očka sú 4 mm, vnútorný prievlak má 2,2 mm. Cena...

  0,70 €
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  0,45 € Skladom

  Jednostranný kovový prívesok vo farbe starostriebro, ktorý zobrazuje autíčko z kategórie pick up. Prívesok je reálne prepracovaný do detailov - krásny doplnok k výrobe darčeka či ozdôbky nielen pre malého motoristu... Rozmery celého prívesku sú (vxšxh): 2,6x1,5x0,2 cm. Vonkajší priemer očka je 3,5 mm, vnútorný prievlak má 2 mm. Cena je za 1 ks. 

  0,45 €
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  0,70 € Skladom

  Obojstranný kovový prívesok, ktorý znázorňuje traktorík vo farbe starostriebro. Prívesok je pekne a reálne prepracovaný do detailov - krásny doplnok k výrobe darčeka či ozdôbky nielen pre malého traktoristu... Rozmery celého prívesku sú (vxšxh): 1,6x1,6x0,6 cm. Vonkajší priemer očka sú 4 mm, vnútorný prievlak má 2,2 mm. Cena je za 1 ks. 

  0,70 €
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  0,40 € Skladom

  Kovový prívesok v tvare roztomilej korunky vo farbe starostriebro. Korunka je z vrchnej strany hladká, lesklá, s 3D vypracovaním a zo spodnej strany je rovná a zdrsnená, čo vyzerá tiež zaujímavo. Prívesok využijete pri tvorbe rôznych dekorácii a ozdôbok nielen pre malé slečny... Vonkajší priemer očka sú 3 mm, vnútorný prievlak má 2 mm. Cena je za 1 ks.

  0,40 €
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  0,27 € Skladom

  Obojstranný kovový prívesok v tvare detskej nožičky vo farbe starostriebro, ktorý je veľmi pekne a reálne prepracovaný - krásny doplnok k výrobe ozdôbok pre najmenšie ratolesti. Vonkajší priemer očka je 3,5 mm, vnútorný prievlak má 2,2 mm. Cena je za 1 ks.

  0,27 €
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  0,70 € Skladom

  Obojstranný kovový prívesok, ktorý znázorňuje súdok na víno vo farbe starostriebro. Prívesok je pekne a reálne prepracovaný do detailov - krásny doplnok k darčeku pre milovníka vína alebo pomocou neho a ďalších príveskov vytvorte štýlovú kľúčenku a pod... Rozmery celého prívesku sú (vxšxh): 2,5x1,4x0,3 cm. Vonkajší priemer očka sú 4 mm, vnútorný prievlak...

  0,70 €
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  0,55 € Skladom

  Obojstranný kovový prívesok v tvare čaše vo farbe starostriebro, ktorý je reálne prepracovaný do detailov. Prívesok využijete nielen ako doplnok k darčeku pre milovníka vína, ale aj k výrobe kľúčeniek, príveskov a iných dekorácii nielen pre mužov... Rozmery čaše sú (vxšxh): 1,7x0,7x0,6 cm. Vonkajší priemer očka sú 3 mm, vnútorný prievlak má cca. 2 mm....

  0,55 €
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  1,30 € Skladom

  Nádherný prívesok - medzikus k výrobe náramkov z lásky, pre šťastie alebo proti urieknutiu, s dvoma očkami s rozmermi 25x17 mm v striebornej farbe. Očká sú s prievlakom cca. 2 mm. Prívesok je jednostranný, zirkóny sú len na lesklej vrchnej strane. Cena je za 1 ks.

  1,30 €
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  0,45 € Skladom

  Päť rôznych kovových príveskov zobrazujúcich anjelikov v rôznych polohách vo farbe "staré" zlato. Cena je za 1 ks podľa výberu z dostupných variant.

  0,45 €
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  0,40 € Skladom

  Veľmi pekne vypracovaný 3D kovový prívesok k výrobe dekorácií pre najmenšie deťúrence vo farbe starostriebro. Očko má vonkajší priemer 4 mm, prievlak cca. 2 mm. Cena je za 1 ks. 

  0,40 €
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  0,50 € Skladom

  Obojstranný kovový prívesok dievčatko k výrobe dekorácií pre malé detičky na kočík, na autosedačku a pod. zobrazuje dievčatko s fľašou. Je vo farbe starostriebro. Vonkajší priemer očka je 5 mm, prievlak má 2 mm. Cena je za 1 ks.

  0,50 €
  Skladom
 • Rýchly náhľad
  0,50 € Skladom

  Obojstranný kovový prívesok k výrobe dekorácii pre najmenšie deti na kočík, na autosedačku a pod. zobrazuje chlapčeka s fľašou. Prívesok je vo farbe starostriebro. Vonkajší priemer očka je 5 mm, jeho prievlak má 2 mm. Cena je za 1 ks.

  0,50 €
  Skladom
Zobrazených 1 - 12 z 76 položiek

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

PrestaShop Addons, Payment gateways and Services

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy

Depeche Mode Shop