Kategórie

Odber noviniek

Dodacie a obchodné podmienky

  

Kupujúci

Zákazník, ktorý sa zaregistroval a objednal si tovar z e-shopu www.kreativne-studio.sk.

 

Predávajúci

Kreatívne štúdio, s. r. o. Hlavná Jaslovce 142/44, 919 30 Jaslovské Bohunice, e-mail: buban@palmsoft.sk, tel. č. 0905 947 128, IČO: 47 651 768 DIČ: 202 403 73 67, bank. spojenie: SLSP Trnava,  č. účtu: 5053422621 / 0900. 

 

Dodávky objednaného tovaru budú podľa dostupnosti produktov a prevádzkových možností predávajúceho realizované v čo najkratšom termíne od záväzného potvrdenia objednávky. Tovar expedujeme prevažne obratom od prijatia objednávky prostredníctvom Slovenskej pošty. Vo výnimočných prípadoch môže byť dodacia lehota dlhšia, avšak zákazník bude kontaktovaný.

Miesto odberu je stanovené na základe objednávky kupujúceho. Za splnenie dodávky sa považuje dodanie objednaného tovaru na adresu udanú kupujúcim. Dopravu na adresu určenia zaisťuje predávajúci. Zásielka s tovarom vždy obsahuje originál faktúry.

Doprava tovaru s celkovou hodnotou vyššou ako 50,- € je poskytovaná zdarma v rámci územia celej Slovenskej republiky. Pri objednávke nad 100,- € požadujeme platbu vopred (nie na dobierku). Ak sa predávajúci s kupujúcim nedohodne inak, bude objednávka stornovaná.


Cena dopravy (poštovné) tovaru, alebo tovarov s celkovou hodnotou nižšou ako 50,- € je spoplatnená podľa CENNÍKA POŠTOVNÉHO /Úvodná stránka - Informácie - Cenník poštovného/ . Cena dopravy nie je zahrnutá v cene tovaru. Spôsob dopravy a výška poštovného sa určuje po zbalení objednaného tovaru, pri vystavovaní faktúry.

 

Dodanie tovaru do zahraničia je možné po predchádzajúcom dohodnutí podmienok. Cena a forma dopravy mimo územia SR bude vždy upravovaná osobitne po dohode kupujúceho s predávajúcim.

Nie sme platcovia DPH,  preto všetky ceny tovarov v našom obchode sú s DPH 20 %.

 

Storno objednávky zo strany kupujúceho:
· Kupujúci má právo stornovať objednávku bez udania dôvodu kedykoľvek pred jej aj po jej záväznom potvrdení zo strany predávajúceho. Po záväznom potvrdení objednávky môže kupujúci stornovať záväznú objednávku  do 14 dní aj bez udania dôvodu. V prípade, že predávajúci nesplní dohodnuté podmienky dodania má kupujúci tiež právo objednávku zrušiť. 

Storno objednávky zo strany predávajúceho:
· objednávku nebolo možné záväzne potvrdiť s kupujúcim (chybne uvedená e-mail adresa,  telefónne číslo, nedostupnosť a pod.)
· tovar sa už nevyrába alebo nedodáva alebo sa výrazným spôsobom zmenila cena tovaru. V prípade, že táto situácia nastane, predávajúci je povinný bezodkladne kontaktovať kupujúceho za účelom dohody o ďalšom postupe. V prípade, že kupujúci zaplatil za tovar, bude mu táto čiastka prevedená späť na jeho účet alebo adresu v čo najkratšej lehote.
· v prípade neakceptovania požiadavky na platbu vopred pri objednávke nad 100 €.
· v prípade, že nebude pri platbe vopred do 7 pracovných dní pripísaná platba na účet predávajúceho.

 

Reklamácie

Poškodenie zásielky, príp. nekompletnosť objednaného tovaru nám oznámte do 48 hodín od prevzatia zásielky e-mailom na adresu buban@palmsoft.sk alebo telefonicky v pracovné dni na čísle + 421 905 947 128. Neskoršie reklamácie nemusia byť uznané.Táto emailová adresa je chránená pred spambotmi, aby ste ju videli, povolte JavaScript

Ak chcete zakúpený tovar reklamovať, vopred nás prosím kontaktujte. Odporúčame Vám tovar zaslať ako doporučenú zásielku /prosím neposielajte dobierkou/. Do zásielky priložte kópiu daňového dokladu, ktorý sme Vám poslali s tovarom a kópiu ústrižku od doručovateľa.
Po obdržaní reklamovaného tovaru Vás budeme bezodkladne kontaktovať e-mailom alebo telefonicky a dohodneme sa s Vami na rýchlom vyriešení problému: reklamovaný tovar Vám vymeníme kus za kus, prípadne iný, ktorý si vyberiete (do hodnoty reklamovaného tovaru) alebo Vám vrátime peniaze. Reklamácia bude vybavená v čo najkratšom čase /najneskôr však do 30 dní od prijatia reklamovaného tovaru/. Prostredníctvom e-mailu Vám bude doručený reklamačný protokol. Poštovné nevraciame, rovnako ani poplatky na doručenie reklamovaného tovaru.

 

Ochrana osobných údajov

 

Osobné údaje kupujúceho /meno, adresa, telefónne číslo, e-mail adresa/ budú slúžiť k spracovaniu príslušnej objednávky, realizáciu dodávky, zúčtovaniu zodpovedajúcich platieb a k nevyhnutnej komunikácii. Kupujúci sa týmto zaväzuje uvádzať pravdivé informácie. Osobné údaje kupujúceho nebudú predávané, prepožičiavané, či inak poskytované tretej strane. Predávajúci sa zaväzuje, že na prianie zákazníka /i bez udania dôvodu/ jeho osobné údaje vymaže z databázy.

 

Objednaním tovaru zo stránok www.kreativne-studio.sk kupujúci vyslovene súhlasí so zhromažďovaním, spracovávaním a používaním informácií podľa skôr uvedených pravidiel a dáva súhlas na zhromažďovanie osobných údajov za vyššie uvedených podmienok a v súlade so zákonom č. 428/2002 Z. z o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

 


Potrebujete pomoc?

Kontaktujte našu zákaznícku podporu v pracovných dňoch.

Zavolajte nám:0905947128

Zašlite nám otázku

Nové produkty

  • Šifónová stuha 12 mm BIELA 9002 - NÁVIN 32 m
  • Šifónová stuha 12 mm SMOTANOVÁ 9004 - NÁVIN 32 m
Šifónová stuha 12 mm BIELA 9002 - NÁVIN 32 m
Šifónová stuha BIELA č. 9002   Šírka: 12 mm Balenie: 32 m návin...
Šifónová stuha 12 mm SMOTANOVÁ 9004 - NÁVIN 32 m
Šifónová stuha SMOTANOVÁ č. 9004   Šírka: 12 mm Balenie: 32 m návin...
Šifónová stuha 12 mm SMOTANOVÁ TM. 9007 - NÁVIN 32 m
Šifónová stuha SMOTANOVÁ TMAVÁ č. 9007   Šírka: 12 mm Balenie: 32 m...
Šifónová stuha 12 mm ŽLTÁ 9013 - NÁVIN 32 m
Šifónová stuha ŽLTÁ č. 9013   Šírka: 12 mm Balenie: 32 m návin...
Šifónová stuha 12 mm ORANŽOVÁ 9020 - NÁVIN 32 m
Šifónová stuha ORANŽOVÁ č. 9020   Šírka: 12 mm Balenie: 32 m návin...